Via SMS CREDIT noslēpumi

Pamatinformācija par Via SMS Credit

Ātro kredītu skaits Latvijā ir salīdzinoši liels, līdz ar to nav nekāds brīnums, ka daudzi klienti jauc to nosaukumus. Protams, bez vainas nav arī paši uzņēmumu īpašnieki, izvēloties šos zīmolu vārdus, bet tas jau ir cits stāsts. Via SMS Credit ir divu uzņēmumu nosaukumu apvienojums. Viens ir Latvijas ātro sms kredītu tirgus neapšaubāms līderis – SMS CREDIT, otrs ir krietni mazāks, taču arī centīgs – VIA SMS. Apvienojot abus šos vārdus izveidojas viasmscredit. Lai kuru no pakalpojumiem klienti arī neizvēlētos abi būs labi.

Gan SmsCredit, gan ViaSms piedāvā jaunajiem klientiem aizņemties bez ķīlas un bez komisijas maksas uz laiku līdz 1 mēnesim. Tiesa, smscredit piedāvā aizdot pat līdz 300 eiro (200 Ls), turpretim viasms kredīta piedāvājums ir daudz pieticīgāks.

Kuru no aizdevējiem izvēlēties ?

CLBA mērķis nav izvērtēt detalizēti katra kreditora piedāvājuma būtību, taču varam atklāt, ka to pakalpojumi ir salīdzināmi gan kvantitatīvi, gan kvalitatīvi. Ja vēlies uzzināt, kurš no uzņēmumiem ir Tev piemērotākais vai arī vēlies tos pretnostatīt citiem aizdevējiem, ielūkojies http://www.vcredit.lv Tas ir ātro kredītu salīdzināšanas portāls, kas piedāvā ikvienam interesentam uzzināt, kurš no aizņēmumiem ir šobrīd populārākais un vienlaikus arī lētākais.

Ieteikums – pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.