Īstermiņa kredīts steidzamiem gadījumiem

Šķiet nevienam nav noslēpums, ka aizņemšanās internetā ir iespējama jebkuram, kam ir regulāri ienākumi un nav negatīva kredītvēsture. Apstākļos, kad līdz algai vēl jāgaida, bet radusies spiedīga finansiāla situācija ir iespējami divi risinājumi – (a) savilkt jostu ciešāk un paciesties, (b) aizņemties. Pirmais variants ir vislabākais, jo prasa no cilvēka tikai pacietību un reizēm samierināšanos ar ierobežotāku uzturu. Diemžēl ne vienmēr ir reizes, kad paciešanās ir iespējama. Situācijas dzīvē mēdz būt dažādas un reizēm ir vajadzīgs papildus finansējums tūlīt un tagad. Ja nav laiks gaidīt, īstermiņa aizdevumi var izlīdzēt. Izvēlēties izdevīgāko kredītu var palīdzēt credit 365 aizdevumu salīdzinatājs. Salīdzini kreditoru piedāvājumus un izvēlies to, kurš piedāvā visizdevīgākos nosacījumus.

Pēc tam, kad tas izdarīts atliek piereģistrēties kreditora mājas lapā un pārskaitīt 1 eiro centu uz kreditora bankas kontu. Procedūras mērķis ir pārliecināties, ka pieteikumu aizdevumam sniedz tieši tas klients, kura vārds norādīts kredīta pieteikumā. Ja klients nav iekļuvis parādnieku reģistros un saņem regulārus ikmēneša ienākumus, pastāv samērā liela varbūtība, ka naudas aizdevums tiks piešķirts salīdzinoši ļoti ātri.

Vairumā gadījumu nebanku kreditori ļauj aizņemties ar termiņu līdz 1 mēnesim (jaunajiem klientiem bez komisijas maksas un procentiem) vai pat līdz 2 gadiem. Jārēķinās, ka šie aizdevumi vienmēr būs dārgāki nekā piedāvā bankas, taču to stiprā puse ir tieši ātrums. Ja komercbankā līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt vairākas dienas vai pat nedēļas, tad nebanku aizdevumi ir iegūstami mazāk kā 1 stundas laikā, nereti pat 15 minūtēs. Tas neapšaubāmi ir liels pluss, sevišķi reizēs, kad no svara ir katra minūte.

Kas jāņem vērā aizņemoties internetā ?

Piesakoties aizdevumam, Tev ir jābūt pilnīgi pārliecinātam, ka spēsi atmaksāt to savlaicīgi. Ja neesi drošs, neaizņemies. Samērā bieži dažādos forumos var redzēt ierakstus – esmu tagad Anglijā, pirms 3 gadiem paņēmu sms kredītu un tagad man parādu piedzinēji sūta vēstules. Diemžēl ES vienotais tirgus nes līdzi arī negatīvo un šādas vēstules parādniekus var sasniegt jebkurā citā ES valstī. Sliktākais šādās reizēs ir tas, ka jāatmaksā aizdevums, plus (a) procenti, (b) soda nauda, (c) parādu piedzinēju un/vai (d) tiesu izpildītāju izdevumi par parādu piedziņas procesu. Galarezultātā 100 eiro aizņēmums var pārvērsties vairāk kā 500 eiro parādā. Papildus tam tiek sabojāta aizņēmēja kredītvēsture, kas nākotnē padara prakstiski neiespēju kredīta saņemšanu mājokļa iegādei. Ja tas arī ir iespējams, tad tikai klientiem, kas sociālās mobilitātes piramīdā pavirzās ļoti uz augšu un saņem ienākumus krietni virs vidējā.

Lai izvairītos no šāda scenārija ir svarīgi rūpīgi izvērtēt savas finansiālās iespējas pirms jebkādu tālāku darbību veikšanas. Aizņemieties atbildīgi.