Ātrais kredīts kopā ar LVKREDITI.LV

Pie Latvijas virtuālajām debesīm ir uzaususi jauna zvaigzne – lvkrediti.lv Kā jau pats nosaukums liecina portāla pamatdarība ir vērsta uz finanšu pakalpojumiem. Teorētiski Latvijā ir ne mazums mājaslapu, kurās tiek apskatīti īstermiņa aizdevumi, taču ātrais kredīts ir savā ziņā specifisks pakalpojums. Tas ir vajadzīgs daudziem, taču lielākā daļa rīkojas impulsīvi un neglābjami pārmaksā. Lai ļautu Latvijas iedzīvotājiem ietaupīt un tērēt savu sūri, grūti pelnīto naudu prātīgāk nāk palīgā jau pieminētie lvkrediti.lv

Portāls savu darbību ir uzsācis pavisam nesen, taču vismaz pašreizējie novērojumi liecina, ka tas varētu kļūt par vienu vai vispopulārākajiem kredītu salīdzinātājiem.

Kā izmantot lvkrediti.lv pakalpojumus ?

Ja plāno aizņemties, ielūkojies jau pieminētajā interneta vietnē un salīdzini pašlaik aktuālos kredītu piedāvājumus pēc sev svarīgākajiem kritērijiem – vecums, minimālā aizdevuma summa, kredīta saņemšanas laiks, papildus prasības.

Piesakies aizdevumam, aizpildi anketu, pārskaiti 0,01 eur uz aizdevēja bankas kontu un gaidi atbildi. Dažos uzņēmumos pašlaik tiek piedāvāts īpašs pakalpojums – bezprocentu kredīts vai pirmais aizdevums bez komisijas maksas. Šis variants ir pieejams tikai jaunajiem klientiem un ļauj ietaupīt no 10 līdz 20 eiro jau pirmajā aizņemšanas reizē. Standarta komisijas maksa par mazo aizdevumu izmantošanu parasti ir 10% – 30%, bet izmantojot akcijas piedāvājumus uz to, protams, var ietaupīt.

Kā jau vienmēr šādos gadījumos, der atcerēties, ka, lai ātrais kredīts būtu izdevīgs ir ļoti rūpīgi jāizvērtē savas finansiālās iespējas. Ja neesi drošs, ka spēsi parādu atmaksāt, lvkrediti.lv iesaka neaizņemties vispār nemaz. Latviešiem ir sakāmvārds – septiņas reizes nomēri un vienu reizi nogriez un tas ir spēkā arī šajā reizē.

Lai izdodas un vēlam veiksmi portālam uzsāktajā darbībā.